Zbierz pierwsze doświadczenie zawodowe w Budimex!

Praktyki nieraz potrafią spędzać sen z powiek studentów ostatnich lat studiów. Młodzi mają wiele obaw: boją się, że nigdzie się nie dostaną, że będą otrzymywać mało rozwijające ich zadania lub że nie dostaną godziwego wynagrodzenia za swoją pracę. Większość z nich wie, że żeby po studiach dostać dobrą pracę, dobrze mieć w swoim CV jakieś praktyki. Budimex dobrze zna realia rynku, a także obawy studentów, dlatego stworzył specjalny program dla studentów ostatnich lat studiów powiązanych z budownictwem kolejowym. Wierzymy, że nasz program stażowy pozwoli zdobyć młodym ludziom niezbędne w tej branży doświadczenie.

Jak aplikować na praktyki do Budimex?

Jeśli chcesz aplikować na praktyki do Budimex, musisz być studentem trzeciego, czwartego lub piątego roku. Na początku musisz wypełnić formularz rekrutacyjny, po którym otrzymasz link do gry online. Pamiętaj, żeby się do niej przyłożyć – od jej wyniku będzie zależeć, czy przejdziesz do następnego etapu rekrutacji. Jeśli Twoja kandydatura nam się spodoba, zadzwonimy do Ciebie, by lepiej Cię poznać i sprawdzić, w którym dziale najlepiej byś się sprawdził. Na tym etapie jest również czas dla Ciebie, byś dopytał o szczegóły oferty stażowej. Ostatnim etapem jest rozmowa z Twoim przyszłym przełożonym, który opowie Ci o Twoich priorytetowych zadaniach na stanowisku, na którym będziesz praktykował. Dzięki tej rozmowie dowiesz się więcej o specyfice kultury organizacyjnej w firmie oraz przedstawisz najważniejsze rzeczy, których chciałbyś się nauczyć podczas stażu.

Staże trwają od miesiąca do sześciu miesięcy. W tym czasie będziesz mógł zdobyć doświadczenie, którego nie uzyskasz na studiach, a które zwiększy Twoje szanse na rynku pracy. Poza możliwością rozwoju i adekwatnym wynagrodzeniem, otrzymasz od nas pakiet benefitów, w skład których wchodzi: prywatna opieka medyczna, szkolenia i rozwój, sekcje sportowe oraz wolontariat pomocniczy.

Nie zwlekaj i aplikuj na nasze praktyki już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *