Pracuj w Budimex!

Jesteśmy firmą, która zaufanie dużych klientów zdobywa od 1968 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele inwestycji na terenie całej Polski. Jeśli masz wykształcenie budowlane lub inne, masz dość pracy, która nie stawia przed Tobą wyzwań, praca w Budimex może być czymś dla Ciebie!

Budimex – praca, opinie

Budimex dba nie tylko o zadowolenie swoich klientów, ale zależy nam również na usatysfakcjonowanych pracownikach. W związku z tym, poza atrakcyjnym wynagrodzeniem, wprowadziliśmy zestaw benefitów, dzięki którym nasi pracownicy nie tylko mogą lepiej zadbać o swoje zdrowie, ale również o swój rozwój zawodowy i finansowy. Dzięki tym działaniom zasłużyliśmy sobie na opinię pracodawcy, którego można obdarzyć zaufaniem.

Wszystkich nowych pracowników staramy się jak najlepiej wdrożyć, by odczuwali jak najmniej stresu przez pierwsze dni w pracy. Naszych stałych pracowników z kolei wynagradzamy za wkład i poświęcony projektom czas. Chcemy, by w naszej firmie panowała komfortowa i koleżeńska atmosfera, w której każdy może się wykazać i jak najlepiej użyć swoich kompetencji i predyspozycji.

Budimex regularnie rekrutuje pracowników na różne stanowiska do wielu miast w całej Polsce, jeśli więc jesteś zainteresowany pracą, która pomoże Ci rozwinąć skrzydła, nie zwlekaj i aplikuj już dziś! Jeśli nie widzisz swojego miasta lub odpowiadające Ci specjalizacji, nie krępuj się i wyślij swoje CV – być może już w najbliższym czasie będziemy szukać na jakieś stanowisko właśnie kogoś takiego, jak Ty!

https://kariera.budimex.pl/praca/profesjonalisci

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *