Budimex – tu warto pracować!

Budimex nie jest jak inne firmy budowlane. Praca u nas daje szerokie możliwości rozwoju pracownikom na różnych stanowiskach. Staramy się, by w naszej firmie atmosfera sprzyjała koleżeńskiej wymianie doświadczeń i wspieraniu się na wielu polach. Jesteśmy firmą z doświadczeniem, której mogą zaufać nie tylko klienci, ale również pracownicy. Wybierając Budimex, wybierasz zaufanego pracodawcę!

Poznaj wartości Budimex

Budimex oferuje swoje usługi z zakresu realizacji inwestycji już od 1968 roku i od tego czasu nieustannie utrzymuje wysoką pozycję na rynku budowlanym. Zawsze zależało nam na zadowolonych klientach, co sprawiło, że staliśmy się jedną z bardziej zaufanych firm na rynku. Nigdy nie było nam jednak obojętne środowisko naturalne, w których robiliśmy inwestycje, a przede wszystkim liczyliśmy się z osobami, bez których tych realizacji by nie było, czyli z naszymi pracownikami.

https://kariera.budimex.pl/praca/profesjonalisci

Nasi pracownicy zawsze byli dla nas bardzo ważni i chcieliśmy wspierać w ich rozwoju, zgodnie z ich preferencjami i predyspozycjami. Zawsze otrzymują od nas wsparcie podczas pierwszych dni pracy. Chcemy, żeby nasi pracownicy otrzymywali uczciwe wynagrodzenie za swoją pracę, a także by mieli szansę dalej się rozwijać, dlatego umożliwiamy im międzynarodowe wymiany, inwestujemy w szkolenia i kursy językowe. Posiadamy również szeroki program benefitów, dzięki któremu zdrowie naszych pracowników i ich bliskich jest w pełni zabezpieczone.

Jeśli więc myślisz o rozpoczęciu bądź rozwijaniu kariery w firmie budowlanej, nie mogłeś lepiej trafić! Budimex to firma, która pomoże Ci rozwinąć skrzydła i da możliwość działania przy naprawdę dużych projektach! Na naszej stronie znajdziesz listę z otwartymi rekrutacjami na różne stanowiska w całej Polsce. Jeśli znajdziesz takie, na które jesteś według Ciebie idealnym kandydatem – nie zwlekaj i aplikuj już dziś! Nie widzisz nic dla siebie? Nie szkodzi, wyślij nam swoje CV – może w najbliższym czasie będziemy szukać właśnie kogoś takiego jak Ty?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *