Budimex – sprawdzony pracodawca

Dla wielu młodych ludzi kształcących się na kierunkach budowlanych, pierwsza praca u developera byłaby spełnieniem marzeń na początku kariery. Dlaczego by nie mierzyć wysoko i nie zacząć od praktyk u lidera w tej branży? Budimex zaprasza studentów ostatnich lat kierunków związanych z budownictwem kolejowym na program stażowy, który rozwinie ich kompetencje i wprowadzi w świat branży budowlanej.

Proces rekrutacji na praktyki

Na nasze praktyki zapraszamy studentów trzeciego, czwartego i piątego roku studiów związanych z budownictwem kolejowym. Na naszej stronie znajdziecie formularz rekrutacyjny – po jego wypełnieniu i przesłaniu do nas, otrzymacie link do gry online. Podejdźcie poważnie do tego zadania – wynik, jaki w niej uzyskacie, wpłynie na to, czy zostaniecie zakwalifikowani do dalszych etapów. Jeśli Twoja aplikacja i wynik nam się spodoba, możesz spodziewać się od nas telefonu. Gdy lepiej poznamy Cię przez rozmowę telefoniczną, zaprosimy Cię na spotkanie z Twoim przyszłym przełożonym, który wyjaśni Ci specyfikę pracy na Twoim stanowisko i w firmie.

Nasze praktyki trwają od miesiąca do sześciu miesięcy. Część pracodawców prowadzi bezpłatne programy stażowe, my jednak uważamy, że każdemu należy się wynagrodzenie za jego pracę. Ponadto, studentom w trakcie praktyk proponujemy takie benefity jak:

  • sekcje sportowe,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • szkolenia i rozwój,
  • wolontariat pracowniczy.

Wybierając Budimex jako miejsce swojej pierwszej praktyki, zyskujesz doświadczenie w jednej z większych firm budowlanych w Polsce, która realizuje inwestycje na terenie całego kraju. Z nami zdobędziesz cenne doświadczenie w pracy u znanego developera, a także poznasz specyfikę pracy w tak dużej firmie. Zapewnimy Ci odpowiednie wsparcie na starcie, by Twoje pierwsze dni pracy upłynęły Ci w jak najmniejszym stresie. Jeśli więc zastanawiasz się nad rozpoczęciem praktyk w najbliższym czasie, prześlij nam swoje zgłoszenie – może czekamy właśnie na Ciebie!

https://kariera.budimex.pl/praca/profesjonalisci

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *