Budimex – pracodawca godny zaufania!

Budimex to firma, której wartości wyznaczają najwyższe standardy moralne. Ważne jest dla nas bezpieczeństwo naszych pracowników, a także ochrona środowiska, kontrola jakości oraz wszystkie inne działania, które czynią naszą firmę odpowiedzialnym biznesem. Myślisz, że właśnie dla Ciebie jest taka praca? Budimex zaprasza!

Rozwojowe środowisko pracy

W Budimex nauczymy Cię wielu nowych rzeczy. Jako firma ze stażem od 1968 roku, posiadamy wykwalifikowanych specjalistów, od których z pewnością będziesz mógł wiele się nauczyć. W trakcie Twojej pracy będziesz miał również możliwość wyjazdów zagranicznych, które poszerzą Twoje doświadczenie na gruncie międzynarodowym. Poza tym, umożliwimy Ci wzięcie udziału w licznych szkoleniach i kursach (również językowych), dzięki którym podniesiesz swoje kompetencje zawodowe na rynku pracy.

https://kariera.budimex.pl/praca/profesjonalisci

Jeśli interesuje Cię praca właśnie w takim środowisku, zachęcamy do spróbowania swoich sił w procesie rekrutacyjnym. Na naszej stronie znajdziesz listę stanowisk, na które rekrutacje są otwarte, jednak jeśli nie widzisz swojej specjalności lub miasta, podeślij nam swoje CV – może w najbliższym czasie znajdziemy odpowiednie dla Ciebie stanowisko. Poza atrakcyjnym wynagrodzeniem, otrzymasz od nas również pakiet benefitów, takie jak między innymi prywatna opieka medyczna czy benefity sportowe.

Budimex dba o swoich pracowników, nie hamuje ich rozwoju, a także wspiera w rozwoju kariery, więc jeśli Ci na nim zależy to nie zwlekaj i aplikuj już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *