Budimex – praca dla studenta

Studia są ważne, obecnie jednak liczy się praktyka – już podczas studiów. Budimex przygotował specjalną ofertę staży przeznaczoną dla studentów kierunków związanych z budownictwem kolejowym, by mogli zdobyć swoje pierwsze, ale niezwykle cenne doświadczenie w branży.

Jak wyglądają praktyki w Budimex?

Na praktyki do Budimex rekrutujemy cały rok, w zależności od naszego zapotrzebowania. Pierwszym krokiem jest zawsze wypełnienie przez Ciebie formularza rekrutacyjnego, po którym otrzymasz link z grą online – jej wynik jest bardzo istotny podczas dalszego postępowania rekrutacyjnego. Następnie skontaktujemy się z Tobą telefonicznie – chcemy Cię lepiej poznać i sprawdzić, który dział najlepiej odpowiadałby Twoim umiejętnościom i wykształceniu. To również czas dla Ciebie, gdyż możesz dopytać o szczegóły naszej oferty stażowej. Ostatni krok stanowi rozmowa z przełożonym, której celem jest ustalenie Twoich priorytetów, a także zapoznanie Cię ze specyfiką pracy i kultury organizacyjnej w naszej firmie.

Wszystkie nasze staże są płatne i trwają od miesiąca do pół roku. Poza wynagrodzeniem otrzymasz od nas również:

  • prywatną opiekę medyczną,
  • szkolenia i rozwój,
  • sekcje sportowe,
  • wolontariat pracowniczy.

Dołączając do naszego zespołu, zyskujesz bezcenne doświadczenie zawodowe u jednego z lepszych pracodawców w branży budowlanej na uczciwych warunkach. Jeśli więc jesteś studentem III, IV lub V roku – nie zwlekaj i aplikuj do Budimexu już dzisiaj! Jesteśmy pewni, że nie pożałujesz naszego wspólnego czasu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *